Kde koupit Dalber Stolní lampička Moon hnědá

Stolní lampička z řady Moon je svítidlem pro nejmenší děti. Prostorové stínítko z plastu přidá nejen kouzlo, ale i příjemně osvětlí pokoj. Barevné provedení:modré,růžové, hnědé. Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Dalber Stolní lampička Moon hnědá
					
				 Stropní svítidla
Cena
599 Kč
Dostupnost
Skladem 21.10.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Dalber Stolní lampička Moon hnědá které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 599 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Stolní lampička z řady Moon je svítidlem pro nejmenší děti. Prostorové stínítko z plastu přidá nejen kouzlo, ale i příjemně osvětlí pokoj. Barevné provedení:modré,růžové, hnědé.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Dalber Stolní lampička Moon hnědá z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8420406801452 a ID 161096
- jistota kvalitního výrobce Dalber
- kategorie Stropní svítidla

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 131 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Dalber Stolní lampička Moon hnědá . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Dalber Stolní lampička Moon hnědá na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Stropní svítidla Dalber, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Dalber Stolní lampička Moon hnědá vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Stropní svítidla Dalber, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz