Kde koupit Dalber Trojdílné stropní svítidlo Pirate

Jedinečné trojdílné stropní svítidlo od španělského výrobce osvětlení Dalber zútulní dětský pokojíček a vykouzlí nenapodobitelnou atmosféru. Je vhodné jako doplňkové i hlavní osvětlení dětských pokojů… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Dalber Trojdílné stropní svítidlo Pirate
					
				 Stropní svítidla
Cena
1 699 Kč
Dostupnost
Skladem 27.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Dalber Trojdílné stropní svítidlo Pirate které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 1 699 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Jedinečné trojdílné stropní svítidlo od španělského výrobce osvětlení Dalber zútulní dětský pokojíček a vykouzlí nenapodobitelnou atmosféru. Je vhodné jako doplňkové i hlavní osvětlení dětských pokojů. Hravé zpracování a dobrodružné barevné motivy veselého piráta vykouzlí úsměv na každé dětské tvářičce. Žárovky nejsou součástí balení, vhodné použít úsporné nebo LED žárovky. Prioritou firmy DALBER je bezpečnost – než vstoupí na trh, podstupují všechna svítidla bezpečností testy v souladu s normami Evropské unie.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Dalber Trojdílné stropní svítidlo Pirate z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8596088117782 a ID 1528012
- jistota kvalitního výrobce Dalber
- kategorie Stropní svítidla

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 84 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Dalber Trojdílné stropní svítidlo Pirate . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Dalber Trojdílné stropní svítidlo Pirate na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Stropní svítidla Dalber, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Dalber Trojdílné stropní svítidlo Pirate vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Stropní svítidla Dalber, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz