Kde koupit David Fussenegger LENA potah na polštář 40x30 cm bambi

Potah na polštář z 100% organické bavlny skvěle doplní výbavu pro chvíle odpočinku. Také samotný polštář s tímto povlakem zaujme svou nápaditostí a stylovostí. Bio bavlna se pěstuje bez použití škodl… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • David Fussenegger LENA potah na polštář 40x30 cm bambi
					
				 Dětské deky a sety do kočárku
Cena
249 Kč
Dostupnost
Skladem 25.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží David Fussenegger LENA potah na polštář 40x30 cm bambi které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 249 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Potah na polštář z 100% organické bavlny skvěle doplní výbavu pro chvíle odpočinku. Také samotný polštář s tímto povlakem zaujme svou nápaditostí a stylovostí. Bio bavlna se pěstuje bez použití škodlivých chemických látek, není geneticky modifikována a hlavním cílem by, kromě ochrany životního prostředí, měla být výroba zdravotně zaručeně nezávadných výrobků. David Fussenegger dbá velmi pozorně na udržení této nejvyšší kvality. Také díky tomu jsou výrobky této společnosti oblíbené a žádané po celém světě. prvotřídní rakouská kvalita použitý materiál je certifikovaný a splňuje požadavky ÖKO-TEX 100 Standard

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit David Fussenegger LENA potah na polštář 40x30 cm bambi z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 9007213127181 a ID 177941
- jistota kvalitního výrobce David Fussenegger
- kategorie Dětské deky a sety do kočárku

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 128 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit David Fussenegger LENA potah na polštář 40x30 cm bambi . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa David Fussenegger LENA potah na polštář 40x30 cm bambi na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Dětské deky a sety do kočárku David Fussenegger, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete David Fussenegger LENA potah na polštář 40x30 cm bambi vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Dětské deky a sety do kočárku David Fussenegger, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz