Kde koupit dbx 530 Parametric EQ

Parametrický ekvalizér. Je založen na klasickém modely DBX 905 a nabízí unikátní flexibilní možnost ekvalizace. Disponuje plně parametrickými operacemi všech tří kanálů filtru a nabízí dva různé typy… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • dbx 530 Parametric EQ Ekvalizery-1
Cena
6 470 Kč
Dostupnost
Skladem 03.04.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží dbx 530 Parametric EQ které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 6 470 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Parametrický ekvalizér. Je založen na klasickém modely DBX 905 a nabízí unikátní flexibilní možnost ekvalizace. Disponuje plně parametrickými operacemi všech tří kanálů filtru a nabízí dva různé typy filtru (bell / shelf) na vysokých i nízkých frekvenčních pásmech. Možnost nastavitelného Q na každém pásmu. Je vhodný na živé vystupování ale i do studia.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit dbx 530 Parametric EQ z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 228000
- jistota kvalitního výrobce dbx
- kategorie Ekvalizery-1

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 96 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit dbx 530 Parametric EQ. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa dbx 530 Parametric EQ na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Ekvalizery-1 dbx, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete dbx 530 Parametric EQ vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: