Kde koupit DDRUM Chrome Elite Trigger Transducer

Vyměnitelný snímač určený pro triggery produktové řady Chrome Elite, který disponuje dvěma připojovacími kabely. Zobrazit celý detail produktu >>>
  • DDRUM Chrome Elite Trigger Transducer Triggery a spínače
Cena
330 Kč
Dostupnost
Skladem 01.04.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží DDRUM Chrome Elite Trigger Transducer které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 330 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Vyměnitelný snímač určený pro triggery produktové řady Chrome Elite, který disponuje dvěma připojovacími kabely.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit DDRUM Chrome Elite Trigger Transducer z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 228036
- jistota kvalitního výrobce DDRUM
- kategorie Triggery a spínače

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 43 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit DDRUM Chrome Elite Trigger Transducer. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa DDRUM Chrome Elite Trigger Transducer na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Triggery a spínače DDRUM, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete DDRUM Chrome Elite Trigger Transducer vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: