Kde koupit Dekorační sloupky Kouzelný les, sada 2 ks

Dva dřevěné hranoly, jejichž stěny tvoří obraz s filigránsky vyřezanou zimní lesní scénou, uvnitř jsou pak vloženy přírodní větvičky a výsledek je dokonalý. Fantastická dekorace, která je osvětlena řa… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Dekorační sloupky Kouzelný les, sada 2 ks Vybavení a doplňky
Cena
479 Kč
Dostupnost
Skladem 11.08.2020
Doprava na tento produkt
od 79 Kč
Do obchodu » velkykosik.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Dekorační sloupky Kouzelný les, sada 2 ks které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 479 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Dva dřevěné hranoly, jejichž stěny tvoří obraz s filigránsky vyřezanou zimní lesní scénou, uvnitř jsou pak vloženy přírodní větvičky a výsledek je dokonalý. Fantastická dekorace, která je osvětlena řadou 29 LED diod, připomínajících zlaté hvězdy na zimní obloze. Lesní scéna je navržena ve stylu siluet. Sloupky se výborně vyjímají na parapetu. Provoz na baterie 2x AAA (nejsou součástí). Rozměry: 9 x 9 x 34 cm/16 LED • 8,5 x 8,5 x 28 cm/13 LED

Z toho e-shopu velkykosik.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Dekorační sloupky Kouzelný les, sada 2 ks z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 4026411592695 a ID 667774
- jistota kvalitního výrobce Weltbild
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 40 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Dekorační sloupky Kouzelný les, sada 2 ks. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Dekorační sloupky Kouzelný les, sada 2 ks na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop velkykosik.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Weltbild, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Dekorační sloupky Kouzelný les, sada 2 ks vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci velkykosik.cz

Velkykosik.cz je internetovým eshopem s širokou nabídkou dekorací a vybavení do domácnosti. Nechybí produkty z oblasti elektra, hudby, módy či sportu. Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky Weltbild, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt velkykosik.cz za výhodnou cenu.


velkykosik.cz