Kde koupit Delta Dětská rozkládací židlička - Mickey

Židlička myšák Mickey bude oblíbeným doplňkem do každého dětského pokoje. Příjemné měkoučké polstrované plyšové sedátko. Židlička je vhodná pro každodenní využívání a z důvodu lehkého složení a rozlož… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Delta Dětská rozkládací židlička - Mickey
					
				 Dětské stolky a židle
Cena
599 Kč
Dostupnost
Skladem 17.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Delta Dětská rozkládací židlička - Mickey které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 599 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Židlička myšák Mickey bude oblíbeným doplňkem do každého dětského pokoje. Příjemné měkoučké polstrované plyšové sedátko. Židlička je vhodná pro každodenní využívání a z důvodu lehkého složení a rozložení je vhodná i pro cestování. Rozměry: celková šířka – 52 cm, celková výška – 47 cm, celková šíře spodní konstrukce - 38 cm, sedací část – 29 cm hloubka x 31 cm šířka - výška sedací části od země 24 cm. Určeno pro děti do 6 let.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Delta Dětská rozkládací židlička - Mickey z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 2501001997897 a ID 460799
- jistota kvalitního výrobce Delta
- kategorie Dětské stolky a židle

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 82 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Delta Dětská rozkládací židlička - Mickey . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Delta Dětská rozkládací židlička - Mickey na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Dětské stolky a židle Delta, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Delta Dětská rozkládací židlička - Mickey vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Dětské stolky a židle Delta, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz