Kde koupit Detoa strkadlo Krtek a vrtulník 60cm

Strkadlo Krtek a vrtulník je výborná hračka pro děti od jednoho roku. Při pohybu se vrtule otáčí. Výška je 54 cm. Výrobek splňuje požadavky EU na bezpečnost hraček. Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Detoa strkadlo Krtek a vrtulník 60cm Vybavení a doplňky
Cena
479 Kč
Dostupnost
Skladem 30.11.2020
Doprava na tento produkt
od 89 Kč
Do obchodu » bambule.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Detoa strkadlo Krtek a vrtulník 60cm které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 479 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Strkadlo Krtek a vrtulník je výborná hračka pro děti od jednoho roku. Při pohybu se vrtule otáčí. Výška je 54 cm. Výrobek splňuje požadavky EU na bezpečnost hraček.

Z toho e-shopu bambule.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Detoa strkadlo Krtek a vrtulník 60cm z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8593547132171 a ID 518037
- jistota kvalitního výrobce
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 67 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Detoa strkadlo Krtek a vrtulník 60cm. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Detoa strkadlo Krtek a vrtulník 60cm na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop bambule.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky , nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Detoa strkadlo Krtek a vrtulník 60cm vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci bambule.cz

Zábava vašich dětí může začínat na bambule.cz. Jedná se o nejoblíbenšjší hračkářství u nás. Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky , které můžete zakoupit. Zobrazit produkt bambule.cz za výhodnou cenu.


bambule.cz