Kde koupit Detox smoothies: Zdravé dobroty na hubnutí

Kniha Detox smoothies: Zdravé dobroty na hubnutí:Pomozte svému tělu, aby se pročistilo samo pomocí lahodných smoothiesV dalším svém bestselleru se známá autorka zaměřuje na detoxikaci organismu: jak s… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Detox smoothies: Zdravé dobroty na hubnutí Nápoje, koktejly
Cena
246 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a auto/moto

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Detox smoothies: Zdravé dobroty na hubnutí které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 246 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Kniha Detox smoothies: Zdravé dobroty na hubnutí:Pomozte svému tělu, aby se pročistilo samo pomocí lahodných smoothiesV dalším svém bestselleru se známá autorka zaměřuje na detoxikaci organismu: jak se na ni připravit, na co myslet v jejím průběhu i po ní, jaké jsou její vedlejší účinky, co při ní jíst a jakých potravin se naopak vyvarovat.Pomozte svému tělu, aby se pročistilo samo! Není přitom třeba držet přísnou dietu – stačí zařadit do jídelníčku očistné živiny. Není nic snazšího a zdravějšího než si připravit vlastní ovocné a zeleninové šťávy a smoothies! Dodají organismu energii, takže se budete cítit čilejší, zdravější a vyrovnanější. A navíc si opravdu pochutnáte!Jak na to, se dozvíte v této knize, v níž najdete přes 60 receptů na lahodné šťávy a smoothies včetně ořechových a čokoládových.

Z toho e-shopu Alza.cz Hobby a auto/moto můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Detox smoothies: Zdravé dobroty na hubnutí z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 9788027104710 a ID 5211299
- jistota kvalitního výrobce Grada
- kategorie Nápoje, koktejly

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 85 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Detox smoothies: Zdravé dobroty na hubnutí. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Detox smoothies: Zdravé dobroty na hubnutí na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Alza.cz Hobby a auto/moto doručuje přímo k vám zboží se sekce Nápoje, koktejly Grada, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Detox smoothies: Zdravé dobroty na hubnutí vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: