Kde koupit Dětská deka, dečka Elephant 80x90 - Minky/bavlna

Rozměr: 80x90 cm, Mamatti KM406, Kolekce: Elephant - P/Z 2018/19 <strong>Dečka/deka Mamatti.</strong> <br /> <br /><strong>NOVÁ KOLEKCE MAMATTI.</strong> <br /&… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Dětská deka, dečka Elephant 80x90 - Minky/bavlna Vybavení a doplňky
Cena
299 Kč
Dostupnost
Skladem 02.07.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Dětská deka, dečka Elephant 80x90 - Minky/bavlna které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 299 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Rozměr: 80x90 cm, Mamatti KM406, Kolekce: Elephant - P/Z 2018/19 <strong>Dečka/deka Mamatti.</strong> <br /> <br /><strong>NOVÁ KOLEKCE MAMATTI.</strong> <br /> <br />Krásná a kvalitní dečka pro Vaše miminko. <br />Šitá z kvalitních látek, které zachovávají tvar i barevnost. <br />Deka je šita ze dvou vrstev, je teplejší. <br /> <br /><strong>Co je MINKY Baby?</strong> <br />Vysoce kvalitní a jemný materiál, který nedráždí pokožku. <br />Příjemný a jemný na dotek - hřeje. <br /> <br />Složení: 100% bavlna. <br /> <br />1. Jakost. <br /> <br /><strong>Detailní rozměry:</strong> <br />80x90 cm.

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Dětská deka, dečka Elephant 80x90 - Minky/bavlna z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 5902047768996 a ID 94679
- jistota kvalitního výrobce Mamatti
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 95 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Dětská deka, dečka Elephant 80x90 - Minky/bavlna. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Dětská deka, dečka Elephant 80x90 - Minky/bavlna na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Mamatti, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Dětská deka, dečka Elephant 80x90 - Minky/bavlna vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: