Kde koupit Dětská deka, dečka Pet´s 80x90 - Minky/ bavlna

Roz. 80x90 cm, Mamatti KM906, Kolekce: Pet´s - PZ 2018/19 <strong>Dečka/deka Mamatti.</strong> <br /> <br />Krásná a kvalitní dečka pro Vaše miminko. <br />Šitá z kvali… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Dětská deka, dečka Pet´s 80x90 - Minky/ bavlna Vybavení a doplňky
Cena
329 Kč
Dostupnost
Skladem 13.07.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Dětská deka, dečka Pet´s 80x90 - Minky/ bavlna které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 329 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Roz. 80x90 cm, Mamatti KM906, Kolekce: Pet´s - PZ 2018/19 <strong>Dečka/deka Mamatti.</strong> <br /> <br />Krásná a kvalitní dečka pro Vaše miminko. <br />Šitá z kvalitních látek, které zachovávají tvar i barevnost. <br />Deka je šita ze dvou vrstev, je teplejší. <br /> <br /><strong>NOVÁ KOLEKCE MAMATTI.</strong> <br /> <br />Složení: 100% bavlna. <br /> <br />1. Jakost. <br /> <br /><strong>Detailní rozměry:</strong> <br />80x90 cm.

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Dětská deka, dečka Pet´s 80x90 - Minky/ bavlna z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 5902047769665 a ID 93914
- jistota kvalitního výrobce Mamatti
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 119 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Dětská deka, dečka Pet´s 80x90 - Minky/ bavlna. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Dětská deka, dečka Pet´s 80x90 - Minky/ bavlna na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Mamatti, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Dětská deka, dečka Pet´s 80x90 - Minky/ bavlna vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: