Kde koupit Dětská koupelová houba - zvířátko, žlutá

Barva: Žlutá,, 1 ks - různé zvířátka, ilustrační fotka <strong>Dětská koupelová houba - zvířátka </strong> <br /> <br /><strong> Velmi praktická pomůcka pro děti i mam… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Dětská koupelová houba - zvířátko, žlutá Vybavení a doplňky
Cena
19 Kč
Dostupnost
Skladem 02.12.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Dětská koupelová houba - zvířátko, žlutá které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 19 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Barva: Žlutá,, 1 ks - různé zvířátka, ilustrační fotka <strong>Dětská koupelová houba - zvířátka </strong> <br /> <br /><strong> Velmi praktická pomůcka pro děti i maminky.</strong> <br /> <br /><strong> Popis produktu: Měkká koupelová houba pro děti různých tvarů zvířátek a baŕevného provedení. <br />Tvar zvířátka bude dodána náhodně dle skladové dostupnosti.</strong> <br /> <br />Vyrobeno V ČR.

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Dětská koupelová houba - zvířátko, žlutá z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8596309038421 a ID 96240
- jistota kvalitního výrobce Cleanex
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 67 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Dětská koupelová houba - zvířátko, žlutá. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Dětská koupelová houba - zvířátko, žlutá na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Cleanex, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Dětská koupelová houba - zvířátko, žlutá vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky Cleanex, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz