Kde koupit Dětská muzikální hrací skříňka

Věk: 3 +, 8 x 11 x 8 cm <strong>Dětská muzikální hrací skříňka.</strong> <br /> <br />Plechová hrací skříňka ve veselých a pestrých barvách po otáčení klíčkem vydává příjemnou… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Dětská muzikální hrací skříňka Vybavení a doplňky
Cena
119 Kč
Dostupnost
Skladem 25.11.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Dětská muzikální hrací skříňka které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 119 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Věk: 3 +, 8 x 11 x 8 cm <strong>Dětská muzikální hrací skříňka.</strong> <br /> <br />Plechová hrací skříňka ve veselých a pestrých barvách po otáčení klíčkem vydává příjemnou melodii. <br />Skříňka patří mezi jednoduché hudební nástroje našich nejmenších. <br /> <br /><strong>Rozměry:</strong> 8 cm x 11 cm x 8 cm. <br /> <br />1. Jakost. <br /> <br /> <br />

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Dětská muzikální hrací skříňka z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 691621136034 a ID 94900
- jistota kvalitního výrobce Bigjigs
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 58 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Dětská muzikální hrací skříňka. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Dětská muzikální hrací skříňka na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Bigjigs, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Dětská muzikální hrací skříňka vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky Bigjigs, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz