Kde koupit Dětská tříkolka Turbo Trike 360 - zelená

barva: zelená, Baby Mix <strong>Tříkolka Turbo Trike.</strong> <br /> <br />Tříkolka je vyrobena z kvalitních a odolných materiálů, ideální na procházky… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Dětská tříkolka Turbo Trike 360 - zelená Vybavení a doplňky
Cena
1 910 Kč
Dostupnost
06.12.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Dětská tříkolka Turbo Trike 360 - zelená které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 1 910 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

barva: zelená, Baby Mix <strong>Tříkolka Turbo Trike.</strong> <br /> <br />Tříkolka je vyrobena z kvalitních a odolných materiálů, ideální na procházky. <br />Tříkolku může ovládat jak dítě, tak i rodič pomocí rukojeti. <br /> <br />Charakteristika: <br /> <br />- 5-ti bodové bezpečnostní pásy <br />- nastavitelná stříška <br />- dobře tvarovaná rukojeť, měkká <br />- kvalitní kola z tvrzeného plastu <br />- pevná konstrukce <br />- úložný košík na hračky <br />- měkká opěrka <br />- sedátko lze otočit o 360 st. <br />- ovládání předního kola rodičem i dítětem <br />- praktické stupátko - lze demontovat <br />- zvonek <br />

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Dětská tříkolka Turbo Trike 360 - zelená z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8596309136639 a ID 95436
- jistota kvalitního výrobce BABY MIX
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 101 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Dětská tříkolka Turbo Trike 360 - zelená. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Dětská tříkolka Turbo Trike 360 - zelená na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky BABY MIX, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Dětská tříkolka Turbo Trike 360 - zelená vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky BABY MIX, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz