Kde koupit Dětská zástěrka Příšerka - zelená

Barva: zelená, Bobo Baby <strong>Dětská zástěrka Bobo Baby.</strong> <br /> <br />Zástěrka plastová měkká s kapsičkou. <br />Praktické zapínání na suchý zip. <br />… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Dětská zástěrka Příšerka - zelená Vybavení a doplňky
Cena
73 Kč
Dostupnost
Skladem 01.12.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Dětská zástěrka Příšerka - zelená které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 73 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Barva: zelená, Bobo Baby <strong>Dětská zástěrka Bobo Baby.</strong> <br /> <br />Zástěrka plastová měkká s kapsičkou. <br />Praktické zapínání na suchý zip. <br />Bryndáček je vyroben z nepromokavé PEVA folie - nezávadné. <br /> <br /><strong> Rozměry:</strong> cca 29 x 35 cm.

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Dětská zástěrka Příšerka - zelená z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8596309136660 a ID 95443
- jistota kvalitního výrobce BOBO BABY
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 114 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Dětská zástěrka Příšerka - zelená. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Dětská zástěrka Příšerka - zelená na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky BOBO BABY, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Dětská zástěrka Příšerka - zelená vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky BOBO BABY, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz