Kde koupit Dětské křesílko/pohovečka Hvězdička - šedé

Barva: šedá <strong>Dětské křesílko.</strong> <br /> <br /><strong>Jedinečná i praktická dětská pohovka pro děti. </strong> <br /> <br /><strong>… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Dětské křesílko/pohovečka Hvězdička - šedé Vybavení a doplňky
Cena
689 Kč
Dostupnost
15.07.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Dětské křesílko/pohovečka Hvězdička - šedé které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 689 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Barva: šedá <strong>Dětské křesílko.</strong> <br /> <br /><strong>Jedinečná i praktická dětská pohovka pro děti. </strong> <br /> <br /><strong>Materiál:</strong> <br />Potah pohovky je vyroben ze 100% bavlny. <br />Výplň: polyuretanová pěna. <br />Potah je prátelný. <br /> <br /><strong>Rozměry:</strong> <br />Výška 45cm. <br />Šířka 50cm. <br />Sedíci část 27x27cm. <br />Výška pěny od země k sezení - 18cm. <br /> <br />Vhodné pro děti od 3let. <br /> <br />

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Dětské křesílko/pohovečka Hvězdička - šedé z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8596309140742 a ID 93551
- jistota kvalitního výrobce Albero Mio
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 74 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Dětské křesílko/pohovečka Hvězdička - šedé. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Dětské křesílko/pohovečka Hvězdička - šedé na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Albero Mio, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Dětské křesílko/pohovečka Hvězdička - šedé vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: