Kde koupit Dětské křesílko/pohovečka Hvězdička - sv. modré

Barva: sv. modrá <strong>Dětské křesílko.</strong> <br /> <br /><strong>Jedinečná i praktická dětská pohovka pro děti. </strong> <br /> <br /><stron… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Dětské křesílko/pohovečka Hvězdička - sv. modré Vybavení a doplňky
Cena
689 Kč
Dostupnost
Skladem 24.11.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Dětské křesílko/pohovečka Hvězdička - sv. modré které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 689 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Barva: sv. modrá <strong>Dětské křesílko.</strong> <br /> <br /><strong>Jedinečná i praktická dětská pohovka pro děti. </strong> <br /> <br /><strong>Materiál:</strong> <br />Potah pohovky je vyroben ze 100% bavlny. <br />Výplň: polyuretanová pěna. <br />Potah je prátelný. <br /> <br /><strong>Rozměry:</strong> <br />Výška 45cm. <br />Šířka 50cm. <br />Sedíci část 27x27cm. <br />Výška pěny od země k sezení - 18cm. <br /> <br />Vhodné pro děti od 3let. <br /> <br />

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Dětské křesílko/pohovečka Hvězdička - sv. modré z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 5901571379852 a ID 93553
- jistota kvalitního výrobce Albero Mio
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 116 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Dětské křesílko/pohovečka Hvězdička - sv. modré. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Dětské křesílko/pohovečka Hvězdička - sv. modré na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Albero Mio, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Dětské křesílko/pohovečka Hvězdička - sv. modré vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky Albero Mio, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz