Kde koupit Dětské odrážedlo - kolo - tyrkysové

Barva: tyrkysová, věk: 2 + <strong>Dětské odrážedlo - kolo.</strong> <br /> <br />Dětské odrážedlo-kolo je nejlepší alternativou pro dítě, které se učí jezdit na kole s bočním… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Dětské odrážedlo - kolo - tyrkysové Vybavení a doplňky
Cena
789 Kč
Dostupnost
07.12.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Dětské odrážedlo - kolo - tyrkysové které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 789 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Barva: tyrkysová, věk: 2 + <strong>Dětské odrážedlo - kolo.</strong> <br /> <br />Dětské odrážedlo-kolo je nejlepší alternativou pro dítě, které se učí jezdit na kole s bočními kolečky. <br />Pomáhá dítěti naučit se držet rovnováhu a tím se i rychleji naučit jezdit na klasickém kole. <br />Kolo je bez pedálů, díky čemuž se dítě dokáže soustředit hlavně na držení rovnováhy a směr jízdy. <br /> <br /><strong>Hračka imituje prvky řízení a tato funkce je pro dítě velmi atraktivní.</strong> <br /> <br />Jezdítko je určené pro děti které již umí samostatně sedět, tak i pro starší děti které si s touto hračkou plně vyhrají. <br />Odrážedlo má otočný rám - velmi praktická funkce, která umožňuje lépe přizpůsobit odrážedlo do výšky dítěte a zároveň se změní vzhled odrážedla. <br />Při koupi tohoto odrážedla získáte najednou dva modely. <br /> <br /><strong>Charakteristika:</strong> <br />- nastavitelná výška sedáku, <br />- nastavitelná výška řiditek, <br />- 12-ti palcová nafukovací kola, <br />- stabilní a lehká ocelová konstrukce, <br />- pohodlné, měkké sedadlo, <br />- ergonomické protiskluzové rukojeti. <br /> <br /><strong>Rozměry:</strong> <br />výška: 60 cm, <br />šířka: 40 cm, <br />délka: 85 cm, <br />výška řiditek: 55 cm - 62 cm, <br />výška sedáku: 31 cm - 41 cm. <br /> <br /><strong>Maximalní nosnost:</strong> 20 kg. <br /> <br />1. Jakost. <br /> <br />

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Dětské odrážedlo - kolo - tyrkysové z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8596309093123 a ID 93301
- jistota kvalitního výrobce Kidsee
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 134 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Dětské odrážedlo - kolo - tyrkysové. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Dětské odrážedlo - kolo - tyrkysové na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Kidsee, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Dětské odrážedlo - kolo - tyrkysové vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky Kidsee, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz