Kde koupit Dětský šátek na krk YO ! - granátová

Vel. Uni <Strong>Bavlněný dětský šátek na krk.</Strong> <br /> <br />Pružný materiál zaručuje pohodlné nošení po celý den. <br />Zapínání na patentky. <br /> <b… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Dětský šátek na krk YO ! - granátová Vybavení a doplňky
Cena
89 Kč
Dostupnost
Skladem 23.11.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Dětský šátek na krk YO ! - granátová které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 89 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Vel. Uni <Strong>Bavlněný dětský šátek na krk.</Strong> <br /> <br />Pružný materiál zaručuje pohodlné nošení po celý den. <br />Zapínání na patentky. <br /> <br /><strong>Materiál:</strong> <br />94% bavlna, 6% elastan. <br /> <br />Velikost UNIVERZÁLNÍ. <br /> <br /><strong>Rozměry:</strong> <br />Obvod kolem krku - cca 33 cm. <br />Délka - měřeno v nejširším bodě - cca 16 cm. <br /> <br />1.jakost. <br /> <br />

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Dětský šátek na krk YO ! - granátová z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8596309138329 a ID 96161
- jistota kvalitního výrobce YO !
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 100 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Dětský šátek na krk YO ! - granátová. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Dětský šátek na krk YO ! - granátová na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky YO ! , nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Dětský šátek na krk YO ! - granátová vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky YO ! , které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz