Kde koupit Dětský stan s tunelem 3v1

Dětský stan, 3 +, barva: Oranžovo/modrá <strong>Dětský stan s tunelem 3v1.</strong> <br /> <br />S hracím stanem si děti užijí spoustu radosti. <br />Stan je určený na h… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Dětský stan s tunelem 3v1 Vybavení a doplňky
Cena
749 Kč
Dostupnost
Skladem 30.11.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Dětský stan s tunelem 3v1 které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 749 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Dětský stan, 3 +, barva: Oranžovo/modrá <strong>Dětský stan s tunelem 3v1.</strong> <br /> <br />S hracím stanem si děti užijí spoustu radosti. <br />Stan je určený na hraní dětí, buď v interiéru nebo za příznivého počasí venku. <br />Dětský stan 3v1 je trojdílnou sadou, skládájící se ze dvou samostatných stanů propojených tunelem. Tunel se do stanů jen zasune, lze s ním libovolně manipulovat. <br /> <br /><strong>Rozměry:</strong> <br />celková délka: 365 cm, <br />šířka: 95 cm, <br />výška: 100 cm, <br />délka tunelu: 119 cm, <br />průměr tunelu: 45 cm. <br /> <br />Věk: 3 +. <br /> <br />1. jakost.

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Dětský stan s tunelem 3v1 z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 6958868881580 a ID 93338
- jistota kvalitního výrobce iPLAY
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 86 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Dětský stan s tunelem 3v1. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Dětský stan s tunelem 3v1 na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky iPLAY, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Dětský stan s tunelem 3v1 vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky iPLAY, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz