Kde koupit Dětský teploměr 2v1

NUK, věk: 0 m+ <strong>Dětský teploměr 2v1.</strong> <br /> <br />Elektronický teploměr k měření teploty v uchu a na spánku s infračerveným senzorem. <br />Díky tomu změ… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Dětský teploměr 2v1 Vybavení a doplňky
Cena
1 154 Kč
Dostupnost
Skladem 26.11.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Dětský teploměr 2v1 které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 1 154 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

NUK, věk: 0 m+ <strong>Dětský teploměr 2v1.</strong> <br /> <br />Elektronický teploměr k měření teploty v uchu a na spánku s infračerveným senzorem. <br />Díky tomu změříte během sekundy teplotu v uchu. Alternativně mohou rodiče přejíždět senzorem přes spánek a během 5 sekund získají stejně přesný výsledek. <br />Jednoduché použití díky velkému LCD displeji. <br />Rychlé a přesné měření teploty. <br />Praktické je, že pokud dítě nemá horečku, ukáže kontrolka zelené světlo, při horečce ukáže červené. <br />Teploměr NUK se dá použít ke změření povrchové teploty kojenecké stravy nebo teploty vody ve vaničce. Display LCD změří i pokojovou teplotu. <br /> <br />Součástí dodávky je praktiký stojánek i lithiová baterie (CR 2032, 3 Volt), takže teploměr je okamžitě provozu schopný.

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Dětský teploměr 2v1 z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 4008600183594 a ID 93417
- jistota kvalitního výrobce NUK
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 74 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Dětský teploměr 2v1. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Dětský teploměr 2v1 na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky NUK, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Dětský teploměr 2v1 vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky NUK, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz