Kde koupit Dětský úložný box na kolečkách - fialový

Barva: fialová <strong>Pojízdný box na hračky.</strong> <br /> <br />Dětský úložný box s víkem je doplněn o praktická kolečka… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Dětský úložný box na kolečkách - fialový Vybavení a doplňky
Cena
449 Kč
Dostupnost
05.12.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Dětský úložný box na kolečkách - fialový které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 449 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Barva: fialová <strong>Pojízdný box na hračky.</strong> <br /> <br />Dětský úložný box s víkem je doplněn o praktická kolečka. Vyroben z odolného plastu. Snadno omyvatelný. <br /><strong>Rozměry:</strong> 57 x 36 x 29 cm. <br /><strong>Objem:</strong> <br />

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Dětský úložný box na kolečkách - fialový z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8596309135960 a ID 95348
- jistota kvalitního výrobce TEGA BABY
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 103 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Dětský úložný box na kolečkách - fialový. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Dětský úložný box na kolečkách - fialový na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky TEGA BABY, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Dětský úložný box na kolečkách - fialový vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky TEGA BABY, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz