Kde koupit Dickie SOS stanice

Záchranná stanice pro všechny kluky, kteří chtějí jednoho dne být velkým strážcem pořádku a nebo záchranářem. Stanice je vybavena světelnými a zvukovými efekty Vejde se do ní policejní i hasičské auto… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Dickie SOS stanice
					
				 Vybavení a doplňky
Cena
479 Kč
Dostupnost
Skladem 30.11.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Dickie SOS stanice které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 479 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Záchranná stanice pro všechny kluky, kteří chtějí jednoho dne být velkým strážcem pořádku a nebo záchranářem. Stanice je vybavena světelnými a zvukovými efekty Vejde se do ní policejní i hasičské auto.   Specifikace: Auta jsou součástí balení. Vozidla jsou na volnoběh. Kvalitní plastové provedení. Vhodné pro děti od 3 let. Rozměry balení: 20 × 23 × 25 cm.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Dickie SOS stanice z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 4006333043451 a ID 4859851
- jistota kvalitního výrobce Dickie
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 83 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Dickie SOS stanice . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Dickie SOS stanice na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Dickie, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Dickie SOS stanice vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky Dickie, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz