Kde koupit Dino Krtek a ptáček 12 kostek

Dřevěné obrázkové kostky s pohádkovými motivy dětem zajistí skvělou zábavu na spoustu hodin, pomáhají rozvíjet představivost, kreativitu i koordinaci pohybů. Součástí balení jsou i předlohy obrázků, k… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Dino Krtek a ptáček 12 kostek
					
				 Dřevěné kostky
Cena
209 Kč
Dostupnost
Skladem 18.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Dino Krtek a ptáček 12 kostek které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 209 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Dřevěné obrázkové kostky s pohádkovými motivy dětem zajistí skvělou zábavu na spoustu hodin, pomáhají rozvíjet představivost, kreativitu i koordinaci pohybů. Součástí balení jsou i předlohy obrázků, které skládání výrazně zjednoduší.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Dino Krtek a ptáček 12 kostek z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8590878641129 a ID 173975
- jistota kvalitního výrobce Dino
- kategorie Dřevěné kostky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 71 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Dino Krtek a ptáček 12 kostek . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Dino Krtek a ptáček 12 kostek na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Dřevěné kostky Dino, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Dino Krtek a ptáček 12 kostek vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Dřevěné kostky Dino, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz