Kde koupit Dino Politický kvíz s globusem

Politický kvíz s globusem je vědomostní stolní hra pro jednoho hráče i pro celou rodinu. Která je největší země Afriky, nebo jaké je hlavní město Austrálie? To a další informace z geografie celého svě… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Dino Politický kvíz s globusem
					
				 Vybavení a doplňky
Cena
479 Kč
Dostupnost
Skladem 20.09.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Dino Politický kvíz s globusem které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 479 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Politický kvíz s globusem je vědomostní stolní hra pro jednoho hráče i pro celou rodinu. Která je největší země Afriky, nebo jaké je hlavní město Austrálie? To a další informace z geografie celého světa se dozvíte na 110 kartách se 440 otázkami. Skvělá hra plná těch nejzáludnějších otázek! Hra nabízí 6 herních variant. Doba hraní 30 minut. Počet hráčů 2-4. Vhodné pro děti od 12 let. Hra obsahuje: 110 karet. Globus o průměru 15 cm. Hrací kostku. Návod.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Dino Politický kvíz s globusem z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8590878658844 a ID 14524965
- jistota kvalitního výrobce Dino
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 50 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Dino Politický kvíz s globusem . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Dino Politický kvíz s globusem na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Dino, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Dino Politický kvíz s globusem vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky Dino, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz