Kde koupit Disney by Arnetta Chlapecké bačkůrky Cars - modré

Chlapecké bačkůrky s motivem Cars zajistí vašemu chlapci maximální pohodlí na každém kroku. Bačkůrky jsou vyrobené z příjemného prodyšného materiálu a mají gumovou podrážku. Díky zapínání na široký pá… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Disney by Arnetta Chlapecké bačkůrky Cars - modré
					
				 Bačkůrky
Cena
299 Kč
Dostupnost
Skladem 12.07.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Disney by Arnetta Chlapecké bačkůrky Cars - modré které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 299 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Chlapecké bačkůrky s motivem Cars zajistí vašemu chlapci maximální pohodlí na každém kroku. Bačkůrky jsou vyrobené z příjemného prodyšného materiálu a mají gumovou podrážku. Díky zapínání na široký pásek se suchým zipem se velmi snadno nazouvají i vyzouvají. Bačkůrky mají: gumovou podrážku zapínání na suchý zip zabudovaná kolečka po stranách podrážky motiv Cars Bačkůrky jsou vhodné na doma i do školky.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Disney by Arnetta Chlapecké bačkůrky Cars - modré z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8034043533241 a ID 14264813
- jistota kvalitního výrobce Disney by Arnetta
- kategorie Bačkůrky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 70 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Disney by Arnetta Chlapecké bačkůrky Cars - modré . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Disney by Arnetta Chlapecké bačkůrky Cars - modré na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Bačkůrky Disney by Arnetta, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Disney by Arnetta Chlapecké bačkůrky Cars - modré vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: