Kde koupit DREMEL 940

Lepicí pistole DREMEL 940:  Lepící pistole s vysokou tavnou teplotou (195 °C) uchytí nejrůznější materiály vysokou silou, a tak se hodí pro náročnější lepící úkony doma i v kutilské… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • DREMEL 940 Tavné pistole
Cena
799 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a auto/moto

Podrobnosti a detail produktu

Zboží DREMEL 940 které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 799 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Lepicí pistole DREMEL 940:  Lepící pistole s vysokou tavnou teplotou (195 °C) uchytí nejrůznější materiály vysokou silou, a tak se hodí pro náročnější lepící úkony doma i v kutilské dílně. Pistole vám dobře padne do ruky a má snadno stisknutelnou spoušť, takže se vám budou lehce lepit i složitě dostupná místa a po dlouhou dobu. S výklopným stojánkem si můžete pistoli kdykoliv položit. Díky ochraně proti odkapávání bude vaše práce s lepící hmotou čistá.Klíčové vlastnostiTavná pistole s vysokou teplotou (195 °C)Ochrana proti kapání a popálení (silikonové manžety na trysku)Stačí jen malá síla ke stisknutí spouště pro stálý výstupNahřívání do 5 minutVyměnitelná tryskaTlačítkem výklopný stojánek pro položeníVypínač pro ruční zapínání a vypínání + kontrolka napájeníOdnímatelná kabel pro dočasný provoz bez napájeníParametry a specifikace:Průměr lepicí tyčinky:11 mmTeplota:195 °CNapájení:100 - 240 VHmotnost:0,30 kgBalení:Lepicí pistole Dremel 9403× univerzální vysokoteplotní lepicí tyčinka Dremel 11 mmNávod k obsluze

Z toho e-shopu Alza.cz Hobby a auto/moto můžete pohodlně a bezpečně zakoupit DREMEL 940 z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8710364052400 a ID 4349964
- jistota kvalitního výrobce DREMEL
- kategorie Tavné pistole

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 116 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit DREMEL 940. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa DREMEL 940 na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Alza.cz Hobby a auto/moto doručuje přímo k vám zboží se sekce Tavné pistole DREMEL, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete DREMEL 940 vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: