Kde koupit Dřevěná jídelní židlička pro panenky - Květinka - růžová

Dřevěná židlička, věk: 36 m+, rozměry: 27 x 26 x 55,5cm <strong>Dřevěná jídelní židlička pro panenky.</strong> <br />Tato židlička je výborným dárkem pro všechny holčičky, které si… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Dřevěná jídelní židlička pro panenky - Květinka - růžová Vybavení a doplňky
Cena
559 Kč
Dostupnost
31.10.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Dřevěná jídelní židlička pro panenky - Květinka - růžová které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 559 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Dřevěná židlička, věk: 36 m+, rozměry: 27 x 26 x 55,5cm <strong>Dřevěná jídelní židlička pro panenky.</strong> <br />Tato židlička je výborným dárkem pro všechny holčičky, které si rády hrají s panenkami. <br />Skvěle doplňuje další příslušenství, které už malá maminka vlastní i samotný dětský pokojíček. <br /> <br />Je vyrobena ze dřeva, má krásně růžovou barvu, zdobená květinkou. <br /> <br />Vhodné pro děti od 3 let. <br /> <br /><strong>Rozměry:</strong> 27 x 26 x 55,5cm. <br /> <br />CE Prohlášení o shodě.

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Dřevěná jídelní židlička pro panenky - Květinka - růžová z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 6955273593060 a ID 85374
- jistota kvalitního výrobce Lelin
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 81 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Dřevěná jídelní židlička pro panenky - Květinka - růžová. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Dřevěná jídelní židlička pro panenky - Květinka - růžová na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Lelin, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Dřevěná jídelní židlička pro panenky - Květinka - růžová vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky Lelin, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz