Kde koupit Dřevěná kolébka s plnou výbavou - Sovička zig zag

Kolébka s matrací + výbava do kolébky <strong>Dřevěná kolébka s plnou výbavou pro Vaše miminko.</strong> <br /> <br /><strong>Sada obsahuje:</strong> <br /> … Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Dřevěná kolébka s plnou výbavou - Sovička zig zag Vybavení a doplňky
Cena
3 809 Kč
Dostupnost
03.12.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Dřevěná kolébka s plnou výbavou - Sovička zig zag které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 3 809 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Kolébka s matrací + výbava do kolébky <strong>Dřevěná kolébka s plnou výbavou pro Vaše miminko.</strong> <br /> <br /><strong>Sada obsahuje:</strong> <br /> <br /><strong>1.</strong> Kolébku z sosnového dřeva (masivu) v bílé barvě. <br /><strong>2.</strong> Pěnovou matraci - tloušťka cca 5cm. <br /><strong>3.</strong> Kompletní 8dílnou výbavu do kolébky. <br />- mantinel - délka cca 260cm (výplň mantinelu vysokojakostní duté hypolaregenní vlákno, vnější povrch 100% bavlna), <br />- povlečení na polštářek 30x40cm (100% bavlna, zapínání na zip), <br />- povlečení na peřinku 75x75cm (100% bavlna, zapínání na zip), <br />- hypoalergenní peřinka do polštářku (výplň vysokojakostní duté hypolaregenní vlákno, vnější povrch 100% bavlna), <br />- hypoalergenní peřinka do peřinky (výplň vysokojakostní duté hypolaregenní vlákno, vnější povrch 100% bavlna), <br />- držák nebes v bílé barvě, <br />- nebesa z voalu, obšity 100% bavlnou v barvě povlečení. <br /> <br />1. jakost. <br />

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Dřevěná kolébka s plnou výbavou - Sovička zig zag z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8596309126340 a ID 93510
- jistota kvalitního výrobce
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 46 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Dřevěná kolébka s plnou výbavou - Sovička zig zag. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Dřevěná kolébka s plnou výbavou - Sovička zig zag na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky , nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Dřevěná kolébka s plnou výbavou - Sovička zig zag vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky , které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz

Další výrobky ze stejné sekce
Kde koupit Vybavení a doplňky