Kde koupit Dřevěné kostky v kyblíku ECO TOYS 50 ks - pastelové barvy

Dřevěné kostky v kyblíku ECO TOYS - 50 kusů <strong>Dřevěné kostky v kyblíku s ouškem ECO TOYS.</strong> <br /> <br />Dětské barevné dřevěné kostky ECO TOYS v kyblíku s ouškem… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Dřevěné kostky v kyblíku ECO TOYS 50 ks - pastelové barvy Vybavení a doplňky
Cena
306 Kč
Dostupnost
Skladem 23.11.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Dřevěné kostky v kyblíku ECO TOYS 50 ks - pastelové barvy které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 306 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Dřevěné kostky v kyblíku ECO TOYS - 50 kusů <strong>Dřevěné kostky v kyblíku s ouškem ECO TOYS.</strong> <br /> <br />Dětské barevné dřevěné kostky ECO TOYS v kyblíku s ouškem. <br />Kyblík je opatřen víkem s otvory podle jednotlivých tvarů kostiček. <br />Kyblík slouží i jako vkládačka. <br />Kostky nemají ostré hrany. <br /> <br /><strong>Rozměry kyblíku:</strong> výška: 16cm, šířka: 19cm. <br /> <br /><strong>Obsah:</strong> 50 kusů. <br /> <br />Vhodné pro děti od 18 měsíců. <br /> <br />1. Jakost. <br /> <br /> <br />

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Dřevěné kostky v kyblíku ECO TOYS 50 ks - pastelové barvy z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 6942397325066 a ID 95610
- jistota kvalitního výrobce ECO TOYS
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 81 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Dřevěné kostky v kyblíku ECO TOYS 50 ks - pastelové barvy. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Dřevěné kostky v kyblíku ECO TOYS 50 ks - pastelové barvy na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky ECO TOYS, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Dřevěné kostky v kyblíku ECO TOYS 50 ks - pastelové barvy vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky ECO TOYS, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz