Kde koupit Dřevěné magnetky - Lesní zvířátka

14 ks, věk: 3+ <strong>Dřevěné magnetky - Lesní zvířátka .</strong> <br /> <br />Rozvíjí jemnou motoriku, koncentraci a logiku Vašeho dítěte. <br />Edukační hračka díky… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Dřevěné magnetky - Lesní zvířátka Vybavení a doplňky
Cena
229 Kč
Dostupnost
06.12.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Dřevěné magnetky - Lesní zvířátka které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 229 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

14 ks, věk: 3+ <strong>Dřevěné magnetky - Lesní zvířátka .</strong> <br /> <br />Rozvíjí jemnou motoriku, koncentraci a logiku Vašeho dítěte. <br />Edukační hračka díky, které se děti naučí i barvy. <br />Tato sada obsahuje 14 dřevěných magnetků znázorňujících lesní zvířátka. <br /> <br />Určená pro děti od 3 let. <br /> <br /><strong>Rozměry:</strong> <br />balení: 21 x 17 x 4 cm <br />magnetky: nejmenší - 7 x 4 cm, největší - 11 x 8 cm. <br /> <br />Atest CE - bezpečná hračka. Vyrobena v EU. <br /> <br />1. Jakost. <br />

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Dřevěné magnetky - Lesní zvířátka z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 6955273501003 a ID 93879
- jistota kvalitního výrobce NEFERE
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 133 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Dřevěné magnetky - Lesní zvířátka. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Dřevěné magnetky - Lesní zvířátka na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky NEFERE, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Dřevěné magnetky - Lesní zvířátka vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky NEFERE, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz