Kde koupit Dřevěný nákupní vozík

Barva: modrá, m <strong>Dřevěný nákupní vozík.</strong> <br /> <br /><strong>Tato fantastická hračka je ideální dárek pro vaše dítě.</strong> <br />Tento voz… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Dřevěný nákupní vozík  Vybavení a doplňky
Cena
1 169 Kč
Dostupnost
Skladem 28.11.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Dřevěný nákupní vozík které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 1 169 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Barva: modrá, m <strong>Dřevěný nákupní vozík.</strong> <br /> <br /><strong>Tato fantastická hračka je ideální dárek pro vaše dítě.</strong> <br />Tento vozík je určen pro všechny děti, které rády pomáhají s nákupem. <br />Vozík je vyroben ze dřeva. <br />Na zadní straně vozíku je látková taška. <br />Kolečka jsou pogumovaná, vozík se lépe ovládá a zároveň zabraňují poškrábání podlahy. <br />Vhodné pro děti od 3 let. <br /> <br /><strong>Rozměry:</strong> 29,5 cm x 40 cm x 51cm. <br /> <br />1. Jakost. <br /> <br />Vše je vyrobeno z kvalitních a bezpečných materiálů. <br />

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Dřevěný nákupní vozík z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 6955273541665 a ID 96214
- jistota kvalitního výrobce Lelin
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 44 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Dřevěný nákupní vozík . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Dřevěný nákupní vozík na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Lelin, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Dřevěný nákupní vozík vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky Lelin, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz