Kde koupit Držák zábradlí kulatý Nova - hnědý

Držák zábradlí kulatý Nova různé povrchové úpravy vhodný na všechny podklady do kterých lze šroubovat vrut nebo hmoždinku nedoporučujeme pro montáž držáků používat natloukací hmoždinky připevnění pom… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Držák zábradlí kulatý Nova - hnědý Zábradlí
Cena
104 Kč
Dostupnost
Skladem 07.08.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » kutil.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Držák zábradlí kulatý Nova - hnědý které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 104 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Držák zábradlí kulatý Nova různé povrchové úpravy vhodný na všechny podklady do kterých lze šroubovat vrut nebo hmoždinku nedoporučujeme pro montáž držáků používat natloukací hmoždinky připevnění pomocí vrutů o průměru 4,5mm montážní materiál není součástí balení

Z toho e-shopu kutil.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Držák zábradlí kulatý Nova - hnědý z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8594057171384 a ID 60244
- jistota kvalitního výrobce Neznámý výrobce
- kategorie Zábradlí

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 85 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Držák zábradlí kulatý Nova - hnědý. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Držák zábradlí kulatý Nova - hnědý na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop kutil.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Zábradlí Neznámý výrobce, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Držák zábradlí kulatý Nova - hnědý vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Kutil.cz

Internetový obchod kutil.cz nabízí kvalitní nářadí jako například elektrické nářadí, ruční nářadí, spojovací materiál a kotevní technika, vše pro vaši zahradu a ještě mnohem více. Zobrazte se si nabídku zboží Zábradlí Neznámý výrobce, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt kutil.cz za výhodnou cenu.


kutil.cz