Kde koupit Držák zábradlí nerez

Držák zábradlí nerez povrchová úprava: nerez montáž se provádí pomocí kombišroubu montážní materiál je součástí balení (průměr hmoždinky 12 mm) Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Držák zábradlí nerez Zábradlí
Cena
269 Kč
Dostupnost
Skladem 09.08.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » kutil.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Držák zábradlí nerez které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 269 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Držák zábradlí nerez povrchová úprava: nerez montáž se provádí pomocí kombišroubu montážní materiál je součástí balení (průměr hmoždinky 12 mm)

Z toho e-shopu kutil.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Držák zábradlí nerez z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8591912009813 a ID 60235
- jistota kvalitního výrobce Neznámý výrobce
- kategorie Zábradlí

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 50 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Držák zábradlí nerez. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Držák zábradlí nerez na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop kutil.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Zábradlí Neznámý výrobce, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Držák zábradlí nerez vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Kutil.cz

Internetový obchod kutil.cz nabízí kvalitní nářadí jako například elektrické nářadí, ruční nářadí, spojovací materiál a kotevní technika, vše pro vaši zahradu a ještě mnohem více. Zobrazte se si nabídku zboží Zábradlí Neznámý výrobce, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt kutil.cz za výhodnou cenu.


kutil.cz