Kde koupit Držák zábradlí s hmoždinkou Klasik - hnědý

Držák zábradlí s hmoždinkou Klasik různé povrchové úpravy typ držáku madla schodišťového zábradlí KLASIK je jednoduchý na montáž vhodný na všechny podklady do kterých lze šroubovat vrut nebo hmoždin… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Držák zábradlí s hmoždinkou Klasik - hnědý Zábradlí
Cena
106 Kč
Dostupnost
Skladem 07.08.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » kutil.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Držák zábradlí s hmoždinkou Klasik - hnědý které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 106 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Držák zábradlí s hmoždinkou Klasik různé povrchové úpravy typ držáku madla schodišťového zábradlí KLASIK je jednoduchý na montáž vhodný na všechny podklady do kterých lze šroubovat vrut nebo hmoždinku průměr hmoždinky 10 mm připevnění pomocí vrutů o průměru 4,5 mm (nejsou součástí balení)

Z toho e-shopu kutil.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Držák zábradlí s hmoždinkou Klasik - hnědý z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8594057171377 a ID 60240
- jistota kvalitního výrobce Neznámý výrobce
- kategorie Zábradlí

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 75 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Držák zábradlí s hmoždinkou Klasik - hnědý. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Držák zábradlí s hmoždinkou Klasik - hnědý na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop kutil.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Zábradlí Neznámý výrobce, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Držák zábradlí s hmoždinkou Klasik - hnědý vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Kutil.cz

Internetový obchod kutil.cz nabízí kvalitní nářadí jako například elektrické nářadí, ruční nářadí, spojovací materiál a kotevní technika, vše pro vaši zahradu a ještě mnohem více. Zobrazte se si nabídku zboží Zábradlí Neznámý výrobce, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt kutil.cz za výhodnou cenu.


kutil.cz