Kde koupit Dudlík symetrický Cupcake 6-18m B - růžový

symetrický, silikonový dudlík, barva: růžový, Canpol Babies <strong>Silikonový dudlík (šidítko) Canpol Babies.</strong> <br /> <br /><strong>Velikost:</strong> 6-1… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Dudlík symetrický Cupcake 6-18m B - růžový Vybavení a doplňky
Cena
59 Kč
Dostupnost
Skladem 02.12.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Dudlík symetrický Cupcake 6-18m B - růžový které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 59 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

symetrický, silikonový dudlík, barva: růžový, Canpol Babies <strong>Silikonový dudlík (šidítko) Canpol Babies.</strong> <br /> <br /><strong>Velikost:</strong> 6-18 m <br /><strong>Savička</strong> - silikonová - oválná (symetrická). <br /> <br /><strong>Kolekce:</strong> CUPCAKE. <br /> <br />Unikátní konstrukce zabraňuje reflexu kousání do šidítka, umožňuje volné dýchání nosem a přirozené polykání slin a navíc podporuje i zdravý rozvoj řeči a skusu. <br /> <br /> <br />1. Jakost. <br /> <br />

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Dudlík symetrický Cupcake 6-18m B - růžový z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 5903407902302 a ID 96272
- jistota kvalitního výrobce Canpol Babies
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 94 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Dudlík symetrický Cupcake 6-18m B - růžový. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Dudlík symetrický Cupcake 6-18m B - růžový na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Canpol Babies, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Dudlík symetrický Cupcake 6-18m B - růžový vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky Canpol Babies, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz