Kde koupit Dudlík symetrický Little Flower 18m+C - růžový

symetrický, silikonový dudlík, barva: růžová, Canpol Babies <strong>Silikonový dudlík (šidítko) Canpol Babies.</strong> <br /> <br /><strong>Velikost:</strong> 18… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Dudlík symetrický Little Flower 18m+C - růžový Vybavení a doplňky
Cena
59 Kč
Dostupnost
Skladem 27.11.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Dudlík symetrický Little Flower 18m+C - růžový které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 59 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

symetrický, silikonový dudlík, barva: růžová, Canpol Babies <strong>Silikonový dudlík (šidítko) Canpol Babies.</strong> <br /> <br /><strong>Velikost:</strong> 18 m+ <br /><strong>Savička</strong> - silikonová - oválná (symetrická). <br /> <br /><strong>Kolekce:</strong> WILD. <br /> <br />Unikátní konstrukce zabraňuje reflexu kousání do šidítka, umožňuje volné dýchání nosem a přirozené polykání slin a navíc podporuje i zdravý rozvoj řeči a skusu. <br /> <br /> <br />1. Jakost. <br /> <br />

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Dudlík symetrický Little Flower 18m+C - růžový z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 5903407902562 a ID 96191
- jistota kvalitního výrobce Canpol Babies
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 113 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Dudlík symetrický Little Flower 18m+C - růžový. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Dudlík symetrický Little Flower 18m+C - růžový na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Canpol Babies, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Dudlík symetrický Little Flower 18m+C - růžový vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky Canpol Babies, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz