Kde koupit Dudlíky 0 - 2 m Buddy Bear - béžové

Barva: béžová, Lovi, 0 - 2 m, silikon, 2 ks <strong>Silikonový dudlík (šidítko).</strong> <br /> <br />Kolekce: Buddy Bear. <br /> <br />Unikátní konstrukce zabraň… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Dudlíky 0 - 2 m Buddy Bear - béžové Vybavení a doplňky
Cena
174 Kč
Dostupnost
Skladem 24.11.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Dudlíky 0 - 2 m Buddy Bear - béžové které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 174 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Barva: béžová, Lovi, 0 - 2 m, silikon, 2 ks <strong>Silikonový dudlík (šidítko).</strong> <br /> <br />Kolekce: Buddy Bear. <br /> <br />Unikátní konstrukce zabraňuje reflexu kousání do šidítka, umožňuje volné dýchání nosem a přirozené polykání slin a navíc podporuje i zdravý rozvoj řeči a zkusu. <br />Dudlík ve tmě svítí. <br /> <br /><strong>Sada obsahuje:</strong> <br />- 2 ks dudlíků (šidítko) Lovi. <br />- kryt na dudlík (šidítko) 2 ks. <br />- plastová krabička 1 ks. <br /> <br />Obrázky a odstíny se mohou lišit dle aktuální dodávky výrobce.

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Dudlíky 0 - 2 m Buddy Bear - béžové z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 5903407228624 a ID 93402
- jistota kvalitního výrobce Canpol Babies - LOVI
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 93 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Dudlíky 0 - 2 m Buddy Bear - béžové. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Dudlíky 0 - 2 m Buddy Bear - béžové na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Canpol Babies - LOVI, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Dudlíky 0 - 2 m Buddy Bear - béžové vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky Canpol Babies - LOVI, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz