Kde koupit Dudlíky 0-6 m Ultra Soft Holka - lila

2 ks, věk: 0-6 m, různé obrázky <strong>AVENT DUDLÍKY - ŠIDÍTKA.</strong> <br /> <br />Šidítko má mimořádně měkký a pružný kotouč, který kopíruje křivky obličeje Vašeho dítěte… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Dudlíky  0-6 m Ultra Soft Holka - lila Vybavení a doplňky
Cena
229 Kč
Dostupnost
06.12.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Dudlíky 0-6 m Ultra Soft Holka - lila které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 229 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

2 ks, věk: 0-6 m, různé obrázky <strong>AVENT DUDLÍKY - ŠIDÍTKA.</strong> <br /> <br />Šidítko má mimořádně měkký a pružný kotouč, který kopíruje křivky obličeje Vašeho dítěte. <br />Pokožka dítěte je méně podrážděná a otlačená. <br />Šest průduchů zajišťuje lepší proudění vzduchu pro citlivou dětskou pokožku. <br />Design ortodontického, symetrického, měkkého silikonového sosáku napomáhá přirozenému vývoji zubů a dásní. Určeno pro děti od 0 -6 měsíců. <br />V balení 2 kusy. <br /> <br />Ortodontický bez obsahu BPA. <br />Součástí je pouzdro pro přenos a sterilizaci.

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Dudlíky 0-6 m Ultra Soft Holka - lila z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8710103804093 a ID 95386
- jistota kvalitního výrobce AVENT
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 115 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Dudlíky 0-6 m Ultra Soft Holka - lila. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Dudlíky 0-6 m Ultra Soft Holka - lila na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky AVENT, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Dudlíky 0-6 m Ultra Soft Holka - lila vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky AVENT, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz