Kde koupit Dunlop 6504 System 65 Guitar Tech Kit

Kompletní sada pro čištění a údržbu kytar a baskytar. Set obsahuje čisticí prostředek s formulí No. 65 pro čištění hmatníku s citronovým olejem, přípravek s rozprašovačem pro ošetření a údržbu laku a… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Dunlop 6504 System 65 Guitar Tech Kit Čištění a údržba kytar
Cena
839 Kč
Dostupnost
Skladem 29.03.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Dunlop 6504 System 65 Guitar Tech Kit které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 839 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Kompletní sada pro čištění a údržbu kytar a baskytar. Set obsahuje čisticí prostředek s formulí No. 65 pro čištění hmatníku s citronovým olejem, přípravek s rozprašovačem pro ošetření a údržbu laku a přípravek na čištění a údržbu strun. Součástí setu jsou také 2 multifunkční hadříku a navíječ strun.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Dunlop 6504 System 65 Guitar Tech Kit z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 223524
- jistota kvalitního výrobce Dunlop
- kategorie Čištění a údržba kytar

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 52 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Dunlop 6504 System 65 Guitar Tech Kit. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Dunlop 6504 System 65 Guitar Tech Kit na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Čištění a údržba kytar Dunlop, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Dunlop 6504 System 65 Guitar Tech Kit vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: