Kde koupit Dunlop EP103 Echoplex Delay

Pedálový efekt typu delay. EP 103 si za svůj zvukový vzor bere slavné páskové echo Echoplex EP-3, které je známé především díky svému harmonicky bohatému zvuku a organické modulaci. Přesně tyto jeho v… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Dunlop EP103 Echoplex Delay Delay / Reverb
Cena
6 290 Kč
Dostupnost
Skladem 07.04.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Dunlop EP103 Echoplex Delay které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 6 290 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Pedálový efekt typu delay. EP 103 si za svůj zvukový vzor bere slavné páskové echo Echoplex EP-3, které je známé především díky svému harmonicky bohatému zvuku a organické modulaci. Přesně tyto jeho vlastnosti přináší i EP103, ledaže v mnohem menší a spolehlivější krabičce. Efekt nabízí 3 ovládací prvky - Sustain, pro nastavení délky doznívání opakování, Delay, pro nastavení zpoždění signálu a Volume pro nastavení výstupní hlasitosti. Ve standardním módu se echo chová jakoby jste poslouchali právě servisované páskové echo s vyměněnou páskou. Po vytažení potenciometru Volume se aktivuje mód Age, který do vašeho echa přidá zkreslení, modulaci a simulaci pásky, která má už co-to za sebou. Efekt je samozřejmě vybaven stereo vstupem a výstupem a spínáním typu true bypass, ale nabízí i mód Trails. EP103 se napájí 9V adaptérem, který není součástí balení. Efekt je možné použít i v kombinaci s expression pedálem. Přepínačem M199 MXR Tap Tempo (který není součástí balení, je možné tempo nastavovat pohodlně nohou i během živých vystoupení.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Dunlop EP103 Echoplex Delay z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 226577
- jistota kvalitního výrobce Dunlop
- kategorie Delay / Reverb

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 52 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Dunlop EP103 Echoplex Delay. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Dunlop EP103 Echoplex Delay na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Delay / Reverb Dunlop, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Dunlop EP103 Echoplex Delay vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: