Kde koupit Duratruss DT 23-WPM

Nástěnný nosník (samec) určený pro připojení k pódiové konstrukci. Je vyroben z pevné oceli a obsahuje poloviční konektory. Rozměry: 240 x 212 x 5 mm. Hmotnost: 1 kg. Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Duratruss DT 23-WPM Pódiové konstrukce
Cena
1 090 Kč
Dostupnost
Skladem 29.03.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Duratruss DT 23-WPM které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 1 090 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Nástěnný nosník (samec) určený pro připojení k pódiové konstrukci. Je vyroben z pevné oceli a obsahuje poloviční konektory. Rozměry: 240 x 212 x 5 mm. Hmotnost: 1 kg.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Duratruss DT 23-WPM z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 224724
- jistota kvalitního výrobce Duratruss
- kategorie Pódiové konstrukce

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 113 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Duratruss DT 23-WPM. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Duratruss DT 23-WPM na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Pódiové konstrukce Duratruss, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Duratruss DT 23-WPM vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: