Kde koupit Duratruss DT ST-3800B

Pódiový, dvoudílný stojan (trojnožka), vyrobený z pevného hliníku. Je velmi lehký a kompaktní, má automatický bezpečnostní systém, neobsahuje knoflíky nebo jiné prvky pro nastavení pevnosti a stabilit… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Duratruss DT ST-3800B Pódiové konstrukce
Cena
5 790 Kč
Dostupnost
Skladem 01.04.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Duratruss DT ST-3800B které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 5 790 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Pódiový, dvoudílný stojan (trojnožka), vyrobený z pevného hliníku. Je velmi lehký a kompaktní, má automatický bezpečnostní systém, neobsahuje knoflíky nebo jiné prvky pro nastavení pevnosti a stability, a jednoduše se rozkládá. Je možné jej nastavit do jakékoli velikosti. Maximální zatížení: 80 kg. Minimální zatížení: 25 kg. Maximální výška: 3,80 m. Minimální výška 1,75 m. Rozměr nosné tyče je 28 mm, průměr základny je 1,20 m a hmotnost stojanu je 17 kg. Barevné provedení: Černá.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Duratruss DT ST-3800B z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 224743
- jistota kvalitního výrobce Duratruss
- kategorie Pódiové konstrukce

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 105 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Duratruss DT ST-3800B. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Duratruss DT ST-3800B na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Pódiové konstrukce Duratruss, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Duratruss DT ST-3800B vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: