Kde koupit Dvojitý dřevěný žebřík - štafle Exklusive - 10 příček

Dvojitý dřevěný žebřík - štafle Exklusive Řada Exklusive = nejkvalitnější dřevěné štafle v nabídce výrobce. Špičkové dřevěné štafle českého výrobce CMOL, vhodné pro malíře a firmy, na stavbu i zahrad… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Dvojitý dřevěný žebřík - štafle Exklusive - 10 příček Vybavení a doplňky
Cena
1 990 Kč
Dostupnost
Skladem 28.02.2021
Doprava na tento produkt
od 199 Kč
Do obchodu » kutil.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Dvojitý dřevěný žebřík - štafle Exklusive - 10 příček které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 1 990 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Dvojitý dřevěný žebřík - štafle Exklusive Řada Exklusive = nejkvalitnější dřevěné štafle v nabídce výrobce. Špičkové dřevěné štafle českého výrobce CMOL, vhodné pro malíře a firmy, na stavbu i zahradu, odpovídají normám EU. Technické parametry: délka 1. příčky (horní) mezi bočnicemi: 300 mm striktně dodržována norma rozteče příček: 320 mm - 320 mm - pak vše po 300 mm Štafle 4 - 9 příčkové: bočnice 60 x 23 mm, příčky 45 x 23 mm, kování kompletně zinkováno, dřevo žluté, 2 ks řetízků, 2 výztuhy, 3. příčka odshora je vyrobena z tvrdého materiáluŠtafle 10 - 12 příčkové: bočnice 75 x 23 mm, příčky 60 x 23 mm, kování kompletně zinkováno, dřevo žluté, 2 ks řetízků, 4 výztuhy, 3. příčka odshora je vyrobena z tvrdého materiálu nosnost: 150 kg návleky nejsou součástí dodávky uvedená hmotnost je vzhledem k přírodnímu charakteru materiálu pouze orientační Český výrobce, český produkt! Firma CMOL vznikla v roce 1999. Zabývá se výrobou dvojitých dřevěných žebříků dle EN 131-2 /tři typy štaflí/. Používá se smrkové řezivo vysušené na 12 % vlhkosti. Pro své žebříky si sami vyrábí kovové díly - panty a výztuhy. Stávajícími odběrateli jsou v menší míře tuzemské, ale hlavně zahraniční firmy ze zemí EU. Certifikát o shodě Dokumenty ke stažení Návod k správnému používání štaflí formy CMOL

Z toho e-shopu kutil.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Dvojitý dřevěný žebřík - štafle Exklusive - 10 příček z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 64861
- jistota kvalitního výrobce Cmol
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 93 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Dvojitý dřevěný žebřík - štafle Exklusive - 10 příček. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Dvojitý dřevěný žebřík - štafle Exklusive - 10 příček na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop kutil.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Cmol, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Dvojitý dřevěný žebřík - štafle Exklusive - 10 příček vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Kutil.cz

Internetový obchod kutil.cz nabízí kvalitní nářadí jako například elektrické nářadí, ruční nářadí, spojovací materiál a kotevní technika, vše pro vaši zahradu a ještě mnohem více. Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky Cmol, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt kutil.cz za výhodnou cenu.


kutil.cz