Kde koupit Dynacord A-115A

Aktivní PA reprobedna značky DYNACORD. Reprobedna ze série A zasazená v bedně z 15mm překližky a 15" reproduktorem použitelná jak ozvučovací systém, tak i jako pódiový monitor. Tento aktivní reprobox… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Dynacord A-115A Aktivní reproboxy
Cena
18 290 Kč
Dostupnost
Skladem 29.03.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Dynacord A-115A které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 18 290 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Aktivní PA reprobedna značky DYNACORD. Reprobedna ze série A zasazená v bedně z 15mm překližky a 15" reproduktorem použitelná jak ozvučovací systém, tak i jako pódiový monitor. Tento aktivní reprobox dosahuje výkonu 500W a disponuje funkcí " Low Cut ", která chrání reproduktor při použití se subwooferem před příliš silnými basy.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Dynacord A-115A z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 207610
- jistota kvalitního výrobce Dynacord
- kategorie Aktivní reproboxy

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 101 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Dynacord A-115A. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Dynacord A-115A na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Aktivní reproboxy Dynacord, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Dynacord A-115A vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: