Kde koupit ECOIFFIER Čajový servis a sada nádobí v tašce

Plastový čajový servis pro malé hostitelky. Velká průhledná taška se zavíráním na zip obsahuje čtyři talíře, sadu čtyř příborů, čtyři pohárky, čtyři plastové hrníčky s podšálky, konvičku, cukřenku, sí… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • ECOIFFIER Čajový servis a sada nádobí v tašce
					
				 Nádobí a spotřebiče
Cena
289 Kč
Dostupnost
Skladem 24.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží ECOIFFIER Čajový servis a sada nádobí v tašce které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 289 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Plastový čajový servis pro malé hostitelky. Velká průhledná taška se zavíráním na zip obsahuje čtyři talíře, sadu čtyř příborů, čtyři pohárky, čtyři plastové hrníčky s podšálky, konvičku, cukřenku, síto a hrnec s pokličkou. Doplňky jsou vyrobeny z odolného plastového materiálu. Velikost tašky: 29×12×30 cm. Vyrobeno v EU. Vhodné pro děti od 18 měsíců. Hračky značky ECOIFFIER mají především výchovný vliv na dítě. Posláním je dosáhnout vzdělání prostřednictvím hry.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit ECOIFFIER Čajový servis a sada nádobí v tašce z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 3280250026402 a ID 182382
- jistota kvalitního výrobce ECOIFFIER
- kategorie Nádobí a spotřebiče

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 73 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit ECOIFFIER Čajový servis a sada nádobí v tašce . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa ECOIFFIER Čajový servis a sada nádobí v tašce na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Nádobí a spotřebiče ECOIFFIER, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete ECOIFFIER Čajový servis a sada nádobí v tašce vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Nádobí a spotřebiče ECOIFFIER, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz