Kde koupit Edukační barevné míčky, 3ks v bal.

Hencztoys, 3 ks <strong>Edukační, relaxační míčky Henztoys </strong> <br /> <br />Tyto hračky rozvíjí drobnou motoriku dětských ručiček i koordinaci nožiček, učí se rozpoznáv… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Edukační barevné míčky, 3ks v bal. Vybavení a doplňky
Cena
90 Kč
Dostupnost
Skladem 28.11.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Edukační barevné míčky, 3ks v bal. které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 90 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Hencztoys, 3 ks <strong>Edukační, relaxační míčky Henztoys </strong> <br /> <br />Tyto hračky rozvíjí drobnou motoriku dětských ručiček i koordinaci nožiček, učí se rozpoznávat tvary a barvy. <br />Míčky jsou ideální pro jemnou a příjemnou masáž. Při držení míčku nebo šlapáním na něj bosými nožičkami stimuluje rozvoj smyslů dítěte a pomáhá rozvoji rovnováhy. <br /> <br />Detailní zpracování, kvalita a originální design - to je řada hraček Mom´s Care značky Hencz Toys, která si zakládá na výrobě a distribuci kvalitních plyšových edukačních hraček, polštářků a mazlíků pro děti od narození! <br /> <br />Určená pro děti od 0 m+. <br /> <br /><strong>Materiál:</strong> měkké PVC <br /> <br /> <br /> <br />

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Edukační barevné míčky, 3ks v bal. z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 5907784468710 a ID 95930
- jistota kvalitního výrobce Hencz Toys
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 130 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Edukační barevné míčky, 3ks v bal.. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Edukační barevné míčky, 3ks v bal. na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Hencz Toys, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Edukační barevné míčky, 3ks v bal. vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky Hencz Toys, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz