Kde koupit Edukační dřevěná kostka s labyrintem 5 v 1 - labyrint

Dřevěná kostka - labyrint, věk: 18m+, 20 x 20 x 36 cm <strong>Edukační dřevěná kostka s labyrintem.</strong> <br /> <br />Pestrobarevná multifunkční hračka, která podporuje ro… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Edukační dřevěná kostka s labyrintem 5 v 1 - labyrint Vybavení a doplňky
Cena
843 Kč
Dostupnost
Skladem 25.11.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Edukační dřevěná kostka s labyrintem 5 v 1 - labyrint které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 843 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Dřevěná kostka - labyrint, věk: 18m+, 20 x 20 x 36 cm <strong>Edukační dřevěná kostka s labyrintem.</strong> <br /> <br />Pestrobarevná multifunkční hračka, která podporuje rozvoj dětské motoriky a logického myšlení. Dítě se učí rozpoznávat tvary a barvy. <br />Rozvíjí zrak, sluch i koordinaci. <br />Každá stěna kostky nabízí jiný druh zábavy. <br />Součástí kostky je motorický labyrint s korálky, poznávání tvarů, bludiště. <br /> <br />Vhodné pro děti od 18 měsíců. <br /> <br /><strong>Rozměry:</strong> 20 cm x 20 cm x 36 cm. <br /> <br />1. Jakost. <br /> <br /> <br /> <br />

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Edukační dřevěná kostka s labyrintem 5 v 1 - labyrint z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 6942397310307 a ID 95611
- jistota kvalitního výrobce ECO TOYS
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 125 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Edukační dřevěná kostka s labyrintem 5 v 1 - labyrint. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Edukační dřevěná kostka s labyrintem 5 v 1 - labyrint na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky ECO TOYS, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Edukační dřevěná kostka s labyrintem 5 v 1 - labyrint vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky ECO TOYS, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz