Kde koupit Edukační hračka Baby Ono - chrastítko - Liška

Chrastítko Veselá Liška kat. 1244 BO <strong>Edukační hračka s chrastítkem.</strong> <br /> <br />Hračka rozvíjí dětskou fantazii, příjemné barevné provedení a různé materiál… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Edukační hračka Baby Ono - chrastítko - Liška
Cena
236 Kč
Dostupnost
Skladem 08.04.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Edukační hračka Baby Ono - chrastítko - Liška které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 236 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Chrastítko Veselá Liška kat. 1244 BO <strong>Edukační hračka s chrastítkem.</strong> <br /> <br />Hračka rozvíjí dětskou fantazii, příjemné barevné provedení a různé materiály rozvíjí smysly dítěte, podněcuji fantazii. <br /> <br />Určená pro děti od 3 m+. <br /> <br />Velikost na délku : 35 cm. <br /> <br />1. jakost.

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Edukační hračka Baby Ono - chrastítko - Liška z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 5901435405727 a ID 64127
- jistota kvalitního výrobce Baby ONO
- kategorie

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 60 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Edukační hračka Baby Ono - chrastítko - Liška. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Edukační hračka Baby Ono - chrastítko - Liška na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Baby ONO, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Edukační hračka Baby Ono - chrastítko - Liška vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: