Kde koupit Edukační hračka šustík - kočičky, tyrkysová

Barva: Tyrkys, Hencz, 0m+ <strong>Edukační hračka šustík - kočičky, Hencz .</strong> <br /> <br /> <br />Hračka je vyrobená ve vysoce kontrastních barvách, které podporu… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Edukační hračka šustík - kočičky, tyrkysová
Cena
116 Kč
Dostupnost
Skladem 28.11.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Edukační hračka šustík - kočičky, tyrkysová které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 116 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Barva: Tyrkys, Hencz, 0m+ <strong>Edukační hračka šustík - kočičky, Hencz .</strong> <br /> <br /> <br />Hračka je vyrobená ve vysoce kontrastních barvách, které podporují a stimulují vývoj zraku u kojenců. <br />Šustíky patří k nejoblíbenějším hračkám mezi dětmi. Jsou lehké a malé velikosti, tím je dokáže Vaše miminko lehce chytnout a hrát si s nimi. Doplňky přišité na hračce lákají ke kousnutí a hraní. <br /> <br />Na jedné straně je ušitý z bavlny s obrázky kočiček,, na druhé straně z bavlny se vzorem černobílých trojúhelníků. <br /> <br />Určená pro děti od 0m+. <br /> <br /><strong>Rozměry:</strong> cca 13cm x cca 13cm. <br /> <br />Atest CE - bezpečná hračka. Vyrobena v EU. <br /> <br />Způsob údržby: ruční praní do 30 stupňů, nebělit, nežehlit, nepoužívejte v automatické sušičce. <br /> <br />Upozornění: <br />Výrobce může obměňovat barvy na některých částech hračky.

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Edukační hračka šustík - kočičky, tyrkysová z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 5907784466105 a ID 96148
- jistota kvalitního výrobce Hencz Toys
- kategorie

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 100 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Edukační hračka šustík - kočičky, tyrkysová. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Edukační hračka šustík - kočičky, tyrkysová na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Hencz Toys, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Edukační hračka šustík - kočičky, tyrkysová vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Hencz Toys, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz